טיפול הוליסטי
וריפוי באנרגיה


נטלי זיתוני הינה מרפאה הוליסטית הנעזרת בהתבוננות באנרגיה ובמודעות המטופלים לריפוי גופם ונשמתם. היא מציעה טיפולים דרך מפגשים אישיים, טלפון או סקייפ. בגיל שלושים וחמש עברה הסבה מקצועית מיזמית היי-טק ומהנדסת מערכות מידע למטפלת הוליסטית ומרפאה של נשמות ושם מצאה את ביתה ויעודה.

במה אני מטפלת?
כל מטופל הינו עולם ומלואו הנושא פוטנציאל להבעה, אהבה וצמיחה. אחרי שנים של טיפול במאות קליינטים מרחבי העולם, למדתי ש-(1) מודעות המטופל (2) והשדה האנרגטי שלו נושאים קוד מוצפן של 95% מהסימפטומים ומהמכאובים הפיסיים והנפשיים שהם חווים.

מכאובים בתחום בריאות, קריירה, חרדות, לחץ, דיכאון, אושר פנימי, זוגיות, יחסים, פוריות וילדים לכולם ישנו מקור בשדה האנרגטי של המטופל. במהלך טיפול, נתבונן יחדיו בתצורות האנרגטיות המודעות והתת-מודעות דרך שיטות clairevoyance, הנעה, ניקוי ותכנות השדה האנרגטי, אנו מביאים איזון והרמוניה בזמן מאוד קצר של מספר מפגשים. צפו לניסים….

מה הן שיטות הטיפול
שיטת הטיפול כוללת שינוי את השדה האנרגטי של המטופל דרך עבודה עם תת-מודע, רגרסיה ,טלפטיה, מדיטציה ושינוי תדר התודעה. הטיפול הנשמתי כולל עבודה עם מערכת הצ׳קרות (מרכזי המודעות של הגוף), תוכניות נשמתיות, מנטאליות ופסיכולוגיה התפתחותית.

מה בדיוק קורה לך כשאתה מקבל טיפול?
יחד אנו בוחנים את מקור חוסר הנוחות, כולל שורשיותה והסימפטומים הפנימיים והחיצוניים . אנו מכוונים את אנרגיה של הגוף והמודעות של הנשמה לתחילתו של שינוי פנימי. אחוזי ההצלחה הינם גבוהים מאוד, תוך שניים או שלושה טיפולים.

הכשרתי ורקע מיקצועי
סיימתי את הכשרתי בסאן פרנסיסיקו, קליפורניה לפני כשמונה שנים בבית הספר לריפוי בארגיה והתמחיתי בטיפול, פסיכולוגית ריפוי ובתכנות שדה המודעות לתדר ריפוי הוליסטי. התמחותי כיום הינה במדיטציה, קאוצ׳ינג ופסיכולוגיה של הנשמה. בעשרת השנים האחרונות טיפלתי במאות אנשים מרחבי העולם ואשמח לחלוק אתכם שמות של ממליצים רבים.

לפרטים נוספים, צרו קשר
נטלי זיתוני 054.692.0240
או באימייל info@nataliezeituny.com