טיפול הוליסטי
וריפוי באנרגיה


שלום, שמי נטלי זיתוני, מרפאה הוליסטית, הנעזרת בהתבוננות בשדות האנרגיה ומודעות המטופלים בכדי לאפשר את ריפוי גופם ונשמתם. אני מציעה טיפולים דרך מפגשים אישיים או בזום. באמצע שנות השלושים לחיי עברתי הסבה מקצועית מיזמית היי-טק ומהנדסת מערכות מידע למטפלת הוליסטית ומרפאה של נשמות ושם מצאתי את ביתי ויעודי.

במה אני מטפלת?
כל מטופל נושא בתוכו עולם ומלואו עם פוטנציאל בריאות, חיוניות, הבעה, אהבה וצמיחה. אחרי שנים של טיפול במאות (א)נשים מרחבי העולם, למדתי (1) שהנשמה של המטופל (2) המודעות שלו (3) והשדה האנרגטי נושאים קוד מוצפן המתארים את מהות הסימפטומים הפיסיים והנפשיים שהם חווים והבנתם מורה את הדרך לריפויים.

מכאובים בתחום בריאות, קריירה, חרדות, לחץ, דיכאון, אושר פנימי, זוגיות, יחסים, פוריות וילדים, לכולם קיים מקור בשדה האנרגטי של המטופל. במהלך טיפול, נתבונן יחד בדפוסים האנרגטים ובמרחב המודע והתת-מודע. דרך clairvoyance, הנעה של אנרגיה, ניקוי ותכנות שדה תודעת המטופל, אנו מביאים איזון והרמוניה, צפו לשינוי משמעותי כעבור 2-3 טיפולים.

מה היא שיטת הטיפול
שיטת הטיפול כוללת שינוי את השדה האנרגטי של המטופל דרך עבודה עם תת-מודע, אינטואיציה, רגרסיה, טלפטיה, מדיטציה ושינוי תודעתי. הטיפול הנשמתי כולל עבודה עם מערכת הצ׳קרות (מרכזי המודעות של הגוף), תוכניות נשמתיות, הטבעות מנטאליות והרגלים רגשיים.

מה בדיוק קורה במהלך הטיפול?
יחד אנו מקשיבים לסיפור הטמון בגוף ובנשמה, מה הוא המקור לחוסר הנוחות, מה הם שורשיה והסימפטומים הפנימיים והחיצוניים. לאחר מכן, אנו מכוונים את אנרגית הגוף ומודעות הנשמה לאיתחולו של שינוי פנימי, תוך מספר טיפולים אחוזי השינוי הינם גבוהים מאוד.

הכשרתי והרקע המיקצועי שלי
סיימתי את הכשרתי בסאן פרנסיסיקו, קליפורניה בשנת 2010 בבית הספר לריפוי באנרגיה והתמחיתי בטיפול, פסיכולוגית נשמות ובתכנות שדה המודעות לתדר ריפוי הוליסטי. ממוקדת כיום במדיטציה, קאוצ׳ינג ופסיכולוגיה של הנשמה. בעשרת השנים האחרונות טיפלתי במאות אנשים מרחבי העולם ואשמח לחלוק אתכם שמות של ממליצים רבים.

לפרטים נוספים, צרו קשר
נטלי זיתוני 054.692.0240
או באימייל info@nataliezeituny.com info@nataliezeituny.com